Başkan Bedirhanoğlu, Muhtarlarla Bir Araya Geldi.

Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu, Şehri Nuh Otelinde verdiği kahvaltıda merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Başkan Bedirhanoğlu, Muhtarlarla Bir Araya Geldi.
  • 17 Ocak 2018, Çarşamba 23:50

Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu, Şehri Nuh Otelinde verdiği kahvaltıda merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu, ilgili birim müdürleri ve merkez mahalle muhtarları ile görüştü. Şehri Nuh Otelinde verdiği kahvaltıda Merkez Mahalle Muhtarlarıyla toplantıda bir araya gelen Başkan Bedirhanoğlu, 2017 yılında kent merkezinde hayata geçirilen projelere ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, vatandaş taleplerinin en doğru şekilde tespit edilmesi ve kısa süre içinde çözüme kavuşturulması için muhtarlara önemli görevler düştüğüne dikkat çekti.  Her ay düzenli olarak merkez muhtarlarıyla bir araya gelerek vatandaşların  sorun ve çözümüne ilişkin geniş kapsamlı istişarelerde bulunduklarını ifade eden Başkan Bedirhanoğlu,“ Vatandaş odaklı sosyal belediyecilik anlayışımızla muhtarlarımızla birlikte şehrimizin önceliklerini tespit etmek ve buna göre çalışma planımızı oluşturmamız şehrimiz için hayati önem arz etmektedir. İlgili birim müdürlerimizle muhtarlarımız bir araya gelerek koordineli bir şekilde çalışmalı, mahallelerimizde tespit edilen sorunlara eş güdümlü bir şekilde çözümler üretmeli.  2018 yılı ile birlikte hayata geçireceğimiz yeni projelerde mahalle muhtarlarımız ve belediyemizin ortak müştereklerde buluşması kentimiz açısından son derece önemli bir adım olacağı gibi, şehrimizin yeniden inşası için de büyük katkılar sağlayacaktır” dedi.

Mahalle muhtarlarıyla düzenli bir şekilde yapılan toplantıların önemine de vurgu yapan Başkan Bedirhanoğlu, “Muhtarlarımız başta mahalleleri olmak üzere, şehre dair talep ve önerilerini yaptığımız toplantılarda dile getirmekten imtina etmemeli. Çünkü her görüşmemiz, şehrimizin daha yaşanılabilir bir kent olmasına büyük katkılar sağlıyor” ifadelerini kullandı.

Muhtarlar toplantısında, 2018 yılında yapacakları projelere ilişkin de açıklamalarda bulunan Başkan Bedirhanoğlu, şehrin yeniden inşası ve modernizasyonuna devam edeceklerini belirterek, çalışma sezonunun başlamasıyla birlikte Şırnak için dev projelerin hayata geçirileceğini müjdeledi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık