Başkan Türkyılmaz :”siz isteyin,biz gerçekleştirelim”

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, göreve geldiği günden bu yana sürdürdüğü mahalle ziyaretlerine devam ediyor. CHP Mudanya İlçe Başkanı Ergül Batman ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Seda Bozdağ Güzelkaya ile Ömerbey Mahallesi sakinlerini ve esnafını ziyaret eden Başkan Türkyılmaz, sorunları da dinledi.

Başkan Türkyılmaz :”siz isteyin,biz  gerçekleştirelim”
  • 14 Şubat 2018, Çarşamba 22:53

Belediyecilikte yeni bir halkla ilişkiler modeli oluşturarak pek çok projeyi hayata geçirirken her fırsatta vatandaşla bir araya gelen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, gerçekleştirdiği ziyaretlerle Mudanyalılarla iç içe olmaya, istek, şikayet ve önerileri  dinlemeye devam ediyor. Hiçbir ayrım yapmadan herkesin isteklerine yanıt verdiklerini dile getiren Başkan Türkyılmaz, “Siz isteyin, biz gerçekleştirelim” dedi.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, göreve geldiği günden bu yana sürdürdüğü mahalle ziyaretlerine devam ediyor. CHP Mudanya İlçe Başkanı Ergül Batman ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Seda Bozdağ Güzelkaya ile Ömerbey Mahallesi sakinlerini ve esnafını ziyaret eden Başkan Türkyılmaz, sorunları da dinledi. Vatandaşların taleplerini not eden Türkyılmaz, mahalledeki sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarının altını çizdi.

Büyükşehir Belediyesi’nin sahil projesinin tamamlanmaması nedeniyle 4 yıldır mağduriyet yaşadıklarını belirten bir esnaf ile UEDAŞ’ın yaptığı çalışmalar nedeniyle meydana gelen yol sorunuyla ilgili Küçükahmet Sokak sakini bir vatandaşla sohbet eden Türkyılmaz, “Bizim görevimiz, sizi dinlemek, derdinize derman olmak. Belediye olarak çözüm bulabileceğimiz noktada çözüm üretiyoruz, bizim sorumluluğumuzda olmayan konularda da vatandaşlarımıza yol gösteriyoruz. Vatandaşlarımızı birebir dinliyor, gelen istek ve taleplere göre, hangi belediye başkan yardımcımızın alanına giriyorsa yönlendirme yapıyoruz. Sonrasında geri dönüş yaparak, sorunlarının takipçisi olmaya devam ediyoruz. Herkesi kucaklıyoruz, hiçbir ayrım yapmıyoruz. Siz isteyin, biz gerçekleştirelim. Sahil Projesi 4 yıldır kanayan yaramız. Umarız ki söz verdikleri gibi bitirirler de biz de rahat bir nefes alırız” dedi. Esnaf ve vatandaşlar da Başkan Türkyılmaz’ın ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirirken, belediyenin çalışmalarından memnun olduklarını söyledi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık