BKM’nin “YOLCULAR”ı ALKIŞLARLA UĞURLANDI

Sam BOBRİCK’in yazdığı tiyatro oyunu “YOLCULAR” 8-9 Mayıs tarihlerinde Belediye Kültür Merkezi’nde BKM Tiyatro Ekibi tarafından sahnelendi. Yaşamla, ölüm arasındaki yolculuğu anlatan oyun bir otobüs terminalindeki yolcuların hayatından kesitler sunuyor.

BKM’nin “YOLCULAR”ı  ALKIŞLARLA UĞURLANDI
  • 11 Mayıs 2018, Cuma 16:05

Sam BOBRİCK’in yazdığı tiyatro oyunu “YOLCULAR” 8-9 Mayıs tarihlerinde Belediye Kültür Merkezi’nde BKM Tiyatro Ekibi tarafından sahnelendi.

Yaşamla, ölüm arasındaki yolculuğu anlatan oyun bir otobüs terminalindeki yolcuların hayatından kesitler sunuyor. Hayattayken farkında olmadığımız değerleri, güzellikleri nasıl kendi kendimize örttüğümüzü, öldükten sonra ise yaşamın acısıyla, tatlısıyla, hüznüyle, kederiyle, gülmesiyle, ağlamasıyla, dertleriyle, sevinçleriyle çok güzel olduğu, nefes almanın bile hayatın en güzel mutluluğu olduğunu anlatan oyun seyirciyi hem güldürdü, hem hüzünlendirdi hem de düşündürdü. Oyun sonrasında seyirciler oyuncuları alkışlarla uğurladılar.

Fedai MADAN’ın yönettiği, sahne amirliğini Mustafa OKUYAN’ın yaptığı oyunun genel sanat yönetmenliğini de Abdullah BAKIR yaptı. Oyun sonrası sahnede konuşan Abdullah BAKIR; Ekibimle gurur duyuyorum, çalışan her kesimden oyuncumuz var. Provayı yarıda kesip acil olarak hastaya giden doktorlarımız var. Burada bir aile gibiyiz,başarımız buradan geliyor.

 

 

OYNAYANLAR:                                                                      TEKNİK EKİP:

Mustafa OKUYAN                                                                  Lara ÖZDEMİR

Hülya SEKME                                                                         Mert ÜNTÜRK

Adil KAHVECİ

Dilek YILDIZ

İlyas BEYEZKAYA

Oktay KARAOĞLU

Ayşegül ÖZTÜRK

Fikri KILIÇ

Tuba ZENGİN

Dilara ŞENTÜRK

Emrah IŞIKTEKİN

Mustafa OĞUZ

Pamuk CANSIZ

Deniz ÖZER

Hazal YILDIZ

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık