Giresun Belediyesi kendi pulunu kullanıyor.

Hazırlanan pul çalışmasında Giresun fotoğrafları kullanıldı. 5 farklı fotoğrafın kullanıldığı her bir puldan 5 bin adet olmak üzere toplamda 25.000 adet pul hazırlandı.

Giresun Belediyesi kendi pulunu kullanıyor.
  • 16 Aralık 2017, Cumartesi 0:15

Giresun Belediyesi ile PTT arasında yapılan işbirliği ile Giresun konulu pul çalışması yapıldı.

Hazırlanan pul çalışmasında Giresun fotoğrafları kullanıldı. 5 farklı fotoğrafın kullanıldığı her bir puldan 5 bin adet olmak üzere toplamda 25.000 adet pul hazırlandı. Pullar belediye tarafından yapılacak gönderilerin üzerinde kullanılacak. Yapılan bu çalışma ile şehrin tanıtımına da katkı sağlanmış olacak.

Giresun PTT Başmüdürü Osman Tekin, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ersoy’u makamında ziyaret ederek, hazırlanan pulları teslim etti.

Başmüdür Tekin, “Türkiye’nin dört bir tarafında belediyelerimiz ile yapılan iş birliği sonucu şehrin tanıtımına da katkı sağlayacak pul çalışmaları yapıyoruz. Aynı çalışmaları Giresun Belediyemizle de yaptık. Bir birinden güzel fotoğrafların yer aldığı pul çalışması için emeği geçenlere teşekkürler” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ersoy ise PTT ile ortaklaşa yapılan bu çalışmadan memnun kaldıklarını belirterek, her zaman destekçileri olduğunu bir kez daha belirtti.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık