Senfoni Orkestrası çocuklar için sahne aldı.

Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası Eskişehirliler için gerçekleştirdiği muhteşem konserlerin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de devam ediyor.

Senfoni Orkestrası çocuklar için sahne aldı.
  • 15 Aralık 2017, Cuma 22:57

Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası Eskişehirliler için gerçekleştirdiği muhteşem konserlerin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de devam ediyor. Bu kapsamda çocuklara müziği sevdirmek amacıyla ‘Çocuklar ve Aileleri İçin Çoksesli Gösteri’ konseri düzenleyen Senfoni Orkestrası, çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı.

Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda düzenlenen konserin Orkestra Şefliğini Musa Göçmen yaptı. Sıra dışı performansıyla çocukları neşelendiren Göçmen, hazırladığı gösteri ile çocuklara klasik müzik sevgisi aşıladı. Konserde Mozart, Beethoven, Albinoni gibi üstatların bilindik eserlerini seslendiren Senfoni Orkestrası, konseri Gençlik Marşı, Çanakkale Türküsü ve İzmir Marşı ile seslendirdi. Çocuklar ve ailelerinin büyük bir coşku ile eşlik ettiği marşlar sonrası Senfoni Orkestrası ayakta alkışlandı.

Konser sonunda konuşan Orkestra Şefi Musa Göçmen “Eskişehirliler olarak böyle bir Senfoni Orkestrası’na sahip olduğunuz için çok şanslısınız. Sizlere her hafta böyle güzel konserler sunan ve bu dinamik ekibe bu şansı veren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ediyorum” dedi.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık