Gençler Gelecekten Ne Bekliyor Projesi İznik'te başladı

İznik’te başlayan “Gençler Gelecekten Ne Bekliyor” projesi kapsamında gençlerin fikirleri toplanarak bir rapor haline getirilecek. Rapor haline getirilen fikirler içerisinden uygulanabilecek olanlar ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından hayata geçirilecek.

Gençler Gelecekten Ne Bekliyor Projesi İznik'te başladı
  • 30 Nisan 2018, Pazartesi 14:24

 

İznik Kaymakamlığı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İznik Belediye Başkanlığı tarafından hayata geçirilen “Gençler Gelecekten Ne Bekliyor” projesi düzenlenen tanıtım toplantısı ile başladı.İznik Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen toplantıya İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar, Belediye Başkanı Osman Sargın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Coşkun, Milli Eğitim Müdür V. Filiz Baran, İznik Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi Müdürü Nurkan Oral, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Coşkun proje ve işleyişi hakkında öğrencilere bilgilendirmede bulundu.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın burada yaptığı konuşmada “Değerli gençler sizlere geleceğe umutla bakarsanız, geleceğe dönük hayata geçirmek istediğiniz plan, proje ve fikirlerinizi Kaymakamlığa, Belediye Başkanlığımıza bildirerek talepte bulunursanız bizler elimizden gelen gayreti gösteririz. Gençler yedek kulübesinde değil sahada olmalı. Sizler talep edeceksiniz, isteyeceksiniz, pes etmeden hayallerinizin peşinde koçacaksınız. Bizler sizlerden nasıl bir İznik hayal ediyorsunuz, nasıl bir ülke hayal ediyorsunuz bu fikirlerinizi bekliyoruz. Ben “Gençler Gelecekten Ne Bekliyor” projesinin ilçemize hayırlı olmasını temenni ederken, emeği geçenleri de tebrik ediyorum” dedi.

İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar ise konuşmasında “Gençler gelecekten ne bekliyor projesi gerçekten bizler için de önemli. Sizlerin samimi, gerçekçi fikirlerini birbirimizle paylaşmış olalım. Bu projeyi gerçekleştiren, düşünen Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürlüğümüze, Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Belediye Başkanımıza da bu projeye desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah güzel meyveler ortaya çıkacak” dedi.

Toplantı sonrasında öğrenciler not kağıtlarına yazmış oldukları fikirlerini sandıklara attılar. Öğrencilerin fikirleri ilgili kurumlar tarafından bir rapor haline getirilerek uygulanması için çalışmalar yürütülecek.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık