İMAMOĞLU’NDA ESNAFLA BULUŞTU

Milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışı ile Adana’nın kırsalında yaşayan hemşerilerinin refah toplumuna katılması için kırsalda yerinde kalkınma projelerini hayata geçirerek Torosların eteklerinde çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan yöre insanının yüzünü güldüren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Feke Belediyesi tarafından Feke ilçe merkezinde düzenlenen iftar yemeğine katıldı.  İftar yemeği öncesi İmamoğlu’nda Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Adana Milletvekili Adayı Yusuf Baş ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Hüseyin Sözlü, ilçe esnafından Türk Milleti’nin geleceğinin teminat altına alınması için Milliyetçi Hareket Partisi’nin parlementoda daha güçlü temsil edilmesi gerektiğini vurgulayarak Cumhur İttifakı’na ve MHP’ye destek istedi.

 

FEKE’NİN KÖYLERİNDE HALKLA KUCAKLAŞTI

İmamoğlu’ndaki esnaf ziyaretinin ardından Feke’ye doğru yola çıkan Başkan Hüseyin Sözlü, Akçalıuşağı, Tokmanaklı, Çamlarca, Tenkerli, Paşalı Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi, onların sorun, takdir ve taleplerini dinledi. Adana şehir merkezine kilometrelerce uzaklıkta gerçekleştirilen ziyaretlerde Başkan Hüseyin Sözlü, ‘’Torosların eteklerinde yaşayan her vatandaşımızı aziz biliyor, bu memleketin sıkıntılı her sürecinde buralarda yaşayan insanımızın canı pahasına vatan, bayrak dediğini biliyoruz’’ dedi.

 

‘’YENİ 15 TEMMUZLAR YAŞANMAMASI İÇİN GÜÇLÜ MHP ŞART’’

Köy ziyaretlerinin ardından Feke merkezinde Feke Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine eşi Zeynep Sözlü ile birlikte katılan Başkan Hüseyin Sözlü, iftar yemeği sonrası yaptığı konuşmada 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe kalkışması ile ülkenin içerisine düştüğü durumu anlatırken Cumhur İttifakı’nın Cumhuriyet’in kazanımları için yapıldığını ifade ederken Fekeli hemşerilerinden Cumhur İttifakı’na ve üç hilale oy vermelerinin bir daha 15 Temmuzların yaşanmaması için gerekli olduğunu vurguladı.