İznik Belediyesi'nin en büyük desteği eğitim kurumlarına

İznik Belediyesi ilçede ki eğitim kurumlarına destek kapsamında Kadir Koyutürk Ortaokulu’nun tadilatını gerçekleştiriyor.

İznik Belediyesi'nin en büyük desteği eğitim kurumlarına
  • 27 Nisan 2018, Cuma 9:21


İznik Belediyesi eğitime ve eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik desteklerine devam ediyor. Öğrencilerin kaliteli ve huzurlu bir eğitim görebilmeleri adına her türlü hizmeti yapmaya devam edeceklerini belirten İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, “Ekiplerimiz tüm okulların hizmet isteklerini istisnasız yerine getiriyorlar. Biz görevde olduğumuz süre içinde bu hizmetlerimiz aynı çizgi üzerinde devam edecek” dedi.

İznik tarihinde okullara yönelik en çok hizmetin kendi dönemlerinde verildiğini dile getiren Sargın, hizmetlerin tüm öğretmenleri, öğrencileri ve velileri memnun ettiğini, çünkü kendilerinin bu konuya büyük önem verdiklerini söyledi.

Eğitimin her zaman için desteklenmesi, geliştirilmesi için bu çalışmalarını yerine getirdiklerini kaydeden Sargın, eğitim ortamının rahat olması için belediye olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını ve bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini belirtti.

İznik Belediyesi eğitim kurumlarına destekleri kapsamında okul tadilatları, oyun parkı, spor aletleri, bahçe düzenlemesi, teknik ekipman destekleri konularında yardımları sürüyor.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık