Dündar’dan TÜGVA Osmangazi’ye Ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, TÜGVA Osmangazi Şubesi'ni ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Dündar’dan TÜGVA Osmangazi’ye Ziyaret
  • 30 Nisan 2018, Pazartesi 11:02

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, TÜGVA Osmangazi Şubesi'ni ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyeleri ile birlikte sabah namazını Şehreküstü Camii’nde eda eden Başkan Dündar, daha sonra TÜGVA Osmangazi Şubesi'ni ziyaret etti. TÜGVA binasını ziyaret eden Başkan Dündar’a Türkiye Gençlik Vakfı Osmangazi İlçe Temsilcisi Alican Göç tarafından bilgi verildi. Ziyarette konuşan Başkan Dündar, “Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Bir milletin geleceğini garanti altına alması için gençlere yatırım yapması şarttır. Bizim de en değerli varlığımız idealist, vatanını, milletini, devletini ve bayrağını seven gençlerimizdir. Gençlerimizin milli ve manevi değerlere sahip çıkması çok önemli. Allah gençlerimizin yolunu açık etsin. Bizler her zaman gençlerimize destek oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

 

Türkiye Gençlik Vakfı Osmangazi İlçe Temsilcisi Alican Göç de ziyaretinden dolayı Başkan Dündar’a teşekkürlerini sunarak, “Yeni Türkiye idealine hizmet amacıyla TÜGVA Osmangazi çatısı altında bir araya geldik. Türkiye Gençlik Vakfı olarak, dünya ile her alanda rekabet edebilen bir Türkiye hedefi doğrultusunda etkin hizmet yürütmeyi ana çalışma olarak belirledik. Bu yolda hareket ederken, sizin gibi büyüklerimizin desteğini hissediyor olmak bizlere güç veriyor” diye konuştu.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık