TUFANBEYLİ’NİN KÖYLERİNDE HİZMET RÜZGARI

Her gün bir başka noktada vatandaşlarla iftar yapıp onlarla kucaklaşan, sahurda da gece mesaisinde olan Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürlüğü işçileri ile bir araya gelen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana şehir merkezine yaklaşık iki yüz kilometre uzaklıktaki Tufanbeyli’de sahurunu ‘milletin efendileri’ ile yaptı. Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Milletvekili Adayı Yusuf Baş ile birlikte Tufanbeyli’de sahur yapan Başkan Hüseyin Sözlü, orada kalarak sabah da ilçenin köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

‘’ÖRNEK TEŞKİL EDECEK’’

Tufanbeyli merkezden hareket eden ve ilk durağı Yamanlı Mahallesi (Köyü) olan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, ilçede fiziki alt yapı, yollar, içme suyu şebekelerinin yenilenmesi, göletlerin rehabilitesi, yeni kapalı sulama sisteminin kurulmasında ulusal ölçekte adımlar attıklarını, kırsal kalkınmada bölgede verdikleri desteklerin tarımsal kalkınma açısından çok önemli bir model teşkil ettiğini ifade etti.

 

‘’ET ÜRETİMİNDE HEM BÖLGEMİZİ HEM ÜLKEMİZİ KALKINDIRACAK’’

Gücünü hemşerilerinden alan, yapılan her başarılı işin sahada vatandaşın tebessümüyle karşılığını aldığında çalışma azmi daha da artan Başkan Hüseyin Sözlü, Bozgüney, Kayacık, Doğanlı, Demiroluk, Çatalçam Mahalleleri’nde vatandaşlarla bir araya gelerek Tufanbeyli’de hayvancılıkla uğraşan, geçimini tarımsal üretimle sağlayan vatandaşların disiplinli bir şekilde çalışmalarını sürdürmesinden duyduğu memnuniyeti aktaran Başkan Hüseyin Sözlü, Tufanbeyli’nin gelecek dönemde hayvancılıkta daha da gelişip hem bölgesini hem de ülkesini kalkındıracak üretimi gerçekleştireceğine olan inancını dile getirdi.

 

MİLLİYETÇİ VE ÜRETKEN BELEDİYECİLİK FARKIYLA

Gittiği her mahallede vatandaşların sevgi seli ile karşılan Başkan Hüseyin Sözlü, 24 Haziran Seçimlerinin yaklaşması münasebetiyle Toroslar’ın başı dik, yiğit evlatları, Tufanbeylili hemşerilerinden Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve Cumhur İttifakı’na destek istedi. Milliyetçi ve üretken belediyeciliğin Türkiye’deki en güzel örneğini sergileyen Başkan Sözlü, ‘’Nasıl ki bir memleket evladı Ceyhan’dan Adana’ya belediye başkanı olup Tufanbeyli’de yaşayan hemşerisine hizmet ediyorsa Milliyetçi Ülkücü Hareket’in kadroları da bu ülkeye parlamentoda güçlü bir şekilde bulunarak hizmet etmeye hazır’’ dedi.

 

Başkan Sözlü, Tufanbeyli’deki buluşmanın ardından Adana şehir merkezine döndü.