Başkan Akdemir'e İnağzı Mahallesi sakinlerinden ziyaret.

İnağzı Mahallesi Muhtarı Mustafa Hamzaçebi ve mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e ‘hizmet’ teşekküründe bulunmak için ziyaret gerçekleştirdiler.

Başkan Akdemir'e İnağzı Mahallesi sakinlerinden ziyaret.
  • 23 Şubat 2018, Cuma 9:41

İnağzı Mahallesi Muhtarı Mustafa Hamzaçebi ve mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e ‘hizmet’ teşekküründe bulunmak için ziyaret gerçekleştirdiler.  İnağzı Mahallesi Şehit Er Benan Şentürk Sokak’ta yaşanan altyapı ve kanalizasyon sorununu çözdükleri için mahalle sakinleri olarak büyük mutluluk duyduklarını ifade eden, İnağzı Mahallesi Muhtarı Mustafa Hamzaçebi, ziyarette yaptığı konuşmasında şu görüşlerine yer verdi: “İnağzı Mahallesi’nde, yıllardan beri bizim en büyük sorunumuz olan altyapı ve kanalizasyon sorunu vardı. Sizin sayenizde biz bu büyük sorundan kurtulduk. Sayın Başkanım, mahallemize söz vermiştiniz ve sözünüzü tuttunuz. En büyük sıkıntıyı o mahallede oturan vatandaşlarımız çekiyordu ama sayenizde sırtımızdan büyük bir yük kalktı. Mahalle muhtarlarının sadece köprü görevi var. Bugüne kadar bu sorunu çözememiştik. Şahsımı mahalle sakinlerine karşı mahcup etmediğiniz için özellikle teşekkür ediyorum.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise; “Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bizler, yerel yönetimler olarak vatandaşlarımızın sıkıntılarını çözmek durumundayız. 19 mahallemizde, aciliyet sırasına göre vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. İnağzı Mahallemizi inceleme yapmak için gezdiğimizde, oradaki altyapı sıkıntılarını görmüştük. Yetkili ekibimizle birlikte, söz konusu mahallemizin eksikliklerini tespit ettik. Mahalle muhtarımıza ve vatandaşlarımıza altyapı ve kanalizasyon sorunu çözeceğimize söz vermiştik. Vatandaşlarımızı memnun ettiysek ne mutlu bize. İnağzı’nda yapılacak daha çok işler var. Çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık