Başkan Türel, Genç Gönül Elçileri İle işbirliği protokolü imzaladı

Genç Gönül Elçileri Derneği üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret ederek, dezavantajlı çocuk, genç ve ailelerine yönelik destek ve hizmet doğrultusunda iş birliği protokolü imzaladı.

Başkan Türel, Genç Gönül Elçileri İle işbirliği protokolü imzaladı
  • 09 Mayıs 2018, Çarşamba 0:00

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan hanımefendinin himayesinde başlatılan Gönül Elçileri Projesine gençlik aşısı olarak yola çıkan ve Antalya’da hizmet veren Genç Gönül Elçileri Derneği üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti. 

 

 


Türel tebrik etti

 

 


Genç Gönül Elçileri Derneği Başkanı Gökhan Özcan ile Başkan Yardımcısı Ersin Yavuz ve Genel Sekreter Serdar Park’ı makamında kabul eden Başkan Türel, derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başkan Türel, Genç Gönül Elçileri Dernek üyelerini çalışmalarından dolayı tebrik etti. 

 

 


İşbirliği protokolü imzalandı

 

 


Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Genç Gönül Elçileri Derneği’nin çalışmalarına her zaman destek olacaklarını belirterek,  “Özellikle gençlerin böyle yararlı faaliyetlerde bulunması beni çok mutlu ediyor. Siz gençler bu şekilde yararlı ve son derece anlamlı faaliyetlerde bulunduğunuz sürece bizler de desteklerimizi sizlerden esirgemeyeceğiz. Bugün imzaladığımız protokol ile de dezavantajlı çocuklarımıza ve ailelere destek ve hizmet vereceğiz ” diye konuştu. Daha sonra Başkan Türel, Genç Gönül Elçileri Derneği ile iş birliği protokolü imzaladı. 
 

 


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık